Acum m-am gandit ca ar trebui sa stim si daca este F sau B cel/cea care raspunde, daca puteti precizati.
Sau daca postati ca ANONIM - macar scrieti inainte de raspuns B/F
Si ca sa fie mai usor, sa nu intrati in post si iar sa va intoarceti puneti pune cursorul pe intrebare, click dreapta si open new tab/page - raspundeti si inchideti ;)
MODEL 1 - B/F - si am inteles ce vrei tu :))
RăspundețiȘtergereMIODEL 2 - Iulian/Iuliana