miercuri, 25 mai 2011

IMPORTANT - cititi aceast post.

Acum m-am gandit ca ar trebui sa stim si daca este F sau B cel/cea care raspunde, daca puteti precizati.

Sau daca postati ca ANONIM - macar scrieti inainte de raspuns B/F

Si ca sa fie mai usor, sa nu intrati in post si iar sa va intoarceti puneti pune cursorul pe intrebare, click dreapta si open new tab/page - raspundeti si inchideti ;)

Un comentariu: