luni, 9 mai 2011

General : Ma poate acuza ca stau cu ea doar pentru sex avand in vedere ca facem o data la 3-4 luni ? Si ce parere aveti vi se pare des ? La voi cum este ?

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu