Avem Nabadai
Am creat aceasta pagina pentu a afla si parerile altor persoane
Pagini
Pagina de pornire
Nabadai
Contact
luni, 9 mai 2011
General : Ma poate acuza ca stau cu ea doar pentru sex avand in vedere ca facem o data la 3-4 luni ? Si ce parere aveti vi se pare des ? La voi cum este ?
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu