duminică, 8 mai 2011

General : Se gandeste sa se desparta de mine pentru ca eu am terminat un liceu mai slab cotat, ce parere aveti ? (intre timp am terminat si facultatile)

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu